Skip to main content

Surrony elektryczne motocykle crossowe

Ruszaj w teren z surronem

Surron to niezwykle zwinny i sprytny elektryczny motocykl, doskonały do jazdy po górskim terenie.  Jazda nim to niezwykła przygoda, a dynamiczny i mocny silnik poradzi sobie w trudnych warunkach.

SURRONY

DO 100 KM

ZASIĘGU
Surron to niezwykła przygoda i ekstremalne wrażenia bez emisji spalin

Surron to coś więcej niż motocykl! To e-mocje, których dostarczy Ci niezwykła zwinność i moc elektrycznego crossa. Surron wyróżnia się niewielką masą własną, łączy w sobie zwinność roweru zjazdowego z mocnym, dynamicznym napędem, a przy tym jest bardzo cichy.

Surron to świetna alternatywa dla klasycznych motocykli, na którym możesz przeżyć niesamowitą przygodę, docierając w miejsca, które nie są niedostępne dla rowerów lub dla klasycznych motocykli. Doskonale sprawdza się do jazdy w terenie oraz po szosie. Dzięki zastosowaniu silnika elektrycznego podróżujesz bez hałasu i emisji spalin, nie zakłócając spokoju w przyrodzie. Warto wiedzieć, że do jazdy elektrycznym motocyklem tego typu wystarczy posiadać prawo jazdy kategorii B. Bardzo polecamy ten rodzaj motocykli wszystkim fanom crossów i jazdy w terenie.

  • Mocny silnik, dynamiczny napęd

  • Wysokiej klasy zawieszenie

  • Jazda bez emisji spalin

InnyDO 4 H1 DZIEŃ
Inny:

Surron

DO 4 H:

350 zł 

1 DZIEŃ:

-

-

Zadzwoń już teraz
Czynne:

codziennie
od 9:00 do 18:00

E BIKE TATRY

Copyright © 2023 E BIKE TATRY - Białka Tatrzańska. wszystkie prawa zastrzeżone.